O blogu

Pomysł z uruchomieniem bloga był dość spontaniczny. Zawsze pisałam dużo, ale zawsze do szuflady. W końcu postanowiłam się przełamać i podzielić swoimi przemyśleniami z szerszym gronem. Przez jakiś czas skupiałam się tylko na pisaniu, w końcu jednak zapragnęłam też pokazywać to co widzę w sposób bardziej bezpośredni – wtedy postanowiłam dołączyć moją inną (obok pisania) pasję, mianowicie fotografię. Przez dłuższy czas funkcjonowało to pod osobnym blogiem MalowaneSwiatlem.wordpress.com, ale ostatecznie wszystko zebrałam razem.

Nie tylko fotografia i pisanie pozwalają mi się zrealizować. Odkąd pamiętam czytałam bardzo dużo, nic więc dziwnego, że piszę w dużej części o książkach. Razem z moim mężem R. lubimy też dobrze zjeść – odwiedzamy restauracje, a w domu wypróbowujemy ciekawe przepisy. Pasjonuje nas również podróżowanie i poznawanie nowych miejsc. To wszystko znajdziecie na moim blogu.

Ostatnia pasja, to coś, co pojawiło się w styczniu 2013 roku i we wrześniu 2016 roku, coś co na pewno nigdy mi się nie znudzi. Mam na myśli nasze dwie córeczki, które zrewolucjonizowały całe nasze życie na przestrzeni ostatnich lat. :) Możliwe, że temat rodzicielstwa też znajdzie swoje miejsce na tym blogu, bo jest to temat rzeka, o którym można wymieniać się opiniami bez końca.

Zapraszam do lektury.

Wszystkie zamieszczone na blogu zdjęcia oznaczone znakiem wodnym i wszystkie teksty są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich wykorzystanie i kopiowanie bez mojej wiedzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s